Potrebujete vytvoriť web stránku, ale odrádza vás čakanie na agentúru? Nechcete byť otrokom vlastnej stránky? Ani jej venovať všetok svoj voľný čas?

Máme návod ako si spraviť webstránku v priebehu pár minút bez znalosti programovania či dizajnu. S Pixenio dokáže vytvoriť webstránku úplne každý. Prečítajte si podrobné kroky, ako si ešte dnes vytvoríte vlastnú web stránku.

  • Rýchle vytvorenie webstránky, z pohodlia vlastnej kancelárie, domu či z pláže
  • Trendový dizajn, ktorý bude vyzerať skvelo aj na mobile
  • Možnosť meniť dizajn podľa potreby obsahu. Na výber je množstvo šablón.
  • Vytvoriť web je už možné aj bez programovania a dizajnových zručností. Stačí naťukať obsah.
Vytvorenie webstránky nemusí byť strašiakom

Stačí len správny nástroj a tvorbu web stránky zvládnete pár kliknutiami. Bez technických znalostí či programovania.

Predstavte si, že sa pri tvorbe webstránok vyhnete všetkým starostiam. Nemusíte nič sťahovať, ani inštalovať. Pixenio funguje online a urobí všetko za vás. So slovami ako plugin či aktualizácie sa u nás nestretnete. To vám ušetrí množstvo času, ktorý môžete venovať príprave obsahu. Sústreďte sa na to, čo je skutočne dôležité a čo chcete povedať svojim zákazníkom.

tvorba web stránok na notebooku v kaviarni


Vytvorenie webstránky za pár minút

Cez Pixenio si vyklikáte niekoľko základných údajov. Vyberiete si jeden z moderných dizajnov a vaša web stránka je hotová. Nebudete strácať čas zbytočnými nastaveniami. Za menej ako pár minút uvidíte reálny výsledok. Svoju novú web stránku tak môžete začať používať okamžite.


Vytvoriť web stránku


Prezentačná stránka. Blog. Portfólio: Akú stránku potrebujete vy? Pixenio vám umožňuje vytvorenie webovej stránky rôzneho zamerania. Pozrite sa, aké stránky si zvládnete urobiť s jeho pomocou.

Prezentačná stránka pre váš biznis? Bez ohľadu na to, či máte malú firmu alebo sieť pobočiek, potrebujete zviditeľniť svoje podnikanie. Jedným z najúčinnejších spôsobov je vytvoriť web stránku, ktorá o vás povie viac. Byť dohľadateľný cez Google vám otvorí dvere k novým zákazníkom. Prezentačné stránky sú vhodné pre výrobné spoločnosti, stavebné firmy, ale aj sektor služieb ako napríklad autoservisy.

Web pre profesionálov? Ste právnik, fotograf či dizajnér? Ak pracujete vo vysoko odbornej sfére alebo kreatívnom priemysle, potrebujete sa zamerať na referencie a ukážku vašich prác. Použite prezentáciu vo forme portfólia. S Pixeniom si hravo vytvoríte profesionálne webstránky, kde bude portfólio dominovať.

Webstránky pre eventy? Vytvorenie internetovej stránky pre svadobných koordinátorov a organizátorov workshopov či konferencií nebolo nikdy jednoduchšie. Prezentujte na svojej stránke minulé aj nadchádzajúce udalosti a prilákajte nových návštevníkov.

Stránky pre reštauračné služby a ubytovanie? Máte vlastnú reštauráciu alebo penzión? Ponúknite na svojej stránke všetky dôležité informácie. Nezabudnite na cenník služieb či denné menu. O jednoduchú aktualizáciu sa postará Pixenio – nové jedlá na stránku vám umožní pridávať priamo cez váš smartfón.

Produktový web? Ak chcete prezentovať svoj nový produkt, start-up projekt alebo umenie, vytvoriť web cez Pixenio bude aj pre vás praktickým riešením. Šablóny sú moderné s dôrazom na veľké fotografie. Môžete sa tak spoľahnúť na dokonalý výsledok a vytvorenie webstránky, ktorá bude jedinečná. Rovnako ako váš produkt. Stránky s produktovou galériou určite využijú aj remeselníci a výrobcovia hand-made produktov.

Blog? Ste influencer, cestovateľ alebo vášnivý kuchár? Chceli by ste vlastný blog? Vytvorením webstránky na Pixeniu oslovíte nielen čitateľov blogu, ale aj potenciálnych sponzorov a obchodných partnerov. Blog je preto vhodný aj ako súčasť ostatných typov stránok.

Profesionálne webstránky pre neziskové organizácie? Neziskové organizácie potrebujú pre svoju prezentáciu seriózny dizajn. Musia vzbudiť dôveru a motivovať návštevníkov, aby prispeli v rámci dobrovoľníckej práce. S pomocou Pixenia si dokážete vytvoriť webstránku, vhodnú pre potreby tretieho sektora.

žena s dáždnikom
Čo všetko získate vytvorením webstránky cez Pixenio
  • Jednoduchá administrácia: Nielen tvorba web stránok, ale aj ich spravovanie je úplne jednoduché. Chcete na svoju stránku pridať nový článok? Alebo fotografiu? Je to rovnako pohodlné ako používanie sociálnych sietí. Aktualizovať obsah môžete dokonca aj zo svojho mobilu.
  • Dizajn, ktorý môžete meniť. Bez straty obsahu: Pri tvorbe web stránok nemusíte ostať pri jednej šablóne. Vyskúšajte všetky dizajny a vyberte si ten pravý. Informácie, ktoré ste už predtým na stránku pridali, sú starostlivo uložené. Keď si prepnete šablónu, zmení sa len dizajn stránky. Neprídete o žiaden článok, ani obrázky.
  • Obrázky z fotobanky zadarmo: Chýbajú vám ilustračné obrázky? Vyberte si z milióna krásnych obrázkov vo vysokej kvalite! Priamo v admine máte po ruke databázu z fotobanky Unsplash úplne zadarmo. Praktické vyhľadávanie vám uľahčí nájdenie obrázkov podľa kľúčových slov. Vytvoriť webstránku si teraz môžete aj bez vlastných fotografií.
  • Responzivita web stránky: Vaša nová web stránka bude nielen pekná, ale aj použiteľná na všetkých mobilných zariadeniach. Návštevníci si ju budú môcť prezerať cez svoj mobil či tablet. Kdekoľvek a bez obmedzení. 
  • Optimalizácia pre vyhľadávače: Pri tvorbe web stránok je potrebné myslieť aj na SEO. Pixenio vám s optimalizáciu pomáha vo všetkých oblastiach. Nemusíte pritom nič nastavovať v kóde. Pekné URL adresy podstránok generuje automaticky. Ku každej stránke si viete nastaviť vlastné meta dáta s kľúčovými slovami. Všetko je dostupné priamo z adminu.
  • Rýchlosť načítavania: Nenechajte návštevníkov čakať. S Pixeniom sa vaša stránka zobrazí rýchlo a korektne do pár sekúnd. A to aj vtedy, keď máte nahratých veľa obrázkov a fotografií.
tabuľka na vchodových dverách do obchodu s nápisom


Rozhodnite sa pre pohodlnú tvorbu web stránok cez Pixenio. Získate jedinečnú webstránku, ktorá bude pracovať pre vás.

Chcem si vytvoriť web


Prečo si vybrať vytvorenie webstránky na Pixeniu?

S Pixeniom je tvorba web stránok otázkou niekoľkých minút. Pozrite sa, aké ďalšie výhody vám prinesie:

Rýchlosť vytvorenia | Nečakajte dlhé týždne na agentúru. Používajte svoju stránku ešte dnes! Stačí pár kliknutí a sami si vytvoríte profesionálne webstránky. Výsledok uvidíte okamžite.

Bez inštalácie | Celý proces tvorby web stránok prebieha online. Keďže ide o cloudovú službu, nemusíte sťahovať žiaden softvér či inštalovať programy. Svoju web stránku si vyklikáte priamo cez prehliadač v počítači. Alebo pokojne aj na mobile.

Bez programovania | Nepotrebujete mať IT vzdelanie, ani technické vedomosti. Vytvoriť web cez Pixenio zvládne naozaj každý. Intuitívne rozhranie sprievodcu vás krok za krokom prevedie celým procesom tvorby web stránok.

Bez aktualizácií | Výhodou cloud riešenia je, že aktualizácie stránky prebiehajú na pozadí systému. Preto o nich nebudete ani vedieť. Môžete sa tak venovať oveľa dôležitejším veciam, napríklad komunikácii so zákazníkom. Technické a bezpečnostné vylepšenia nechajte na nás.

Rozmanité šablóny pre všetky typy stránok | Vytvoriť web stránku s súlade s najnovšími trendmi je s Pixeniom hračka. Prístup máte ku všetkým našim moderným šablónam. Vyberte si tú šablónu, ktorá vám najviac vyhovuje. Dostupných je niekoľko variantov a farebných paliet – pre ešte lepšie prispôsobenie dizajnu.

Zmena dizajnu za pár sekúnd | Máte hotovú webstránku, ale zapáčila sa vám iná šablóna? Tak ju vymeňte! Kedykoľvek sa rozhodnete pre iný dizajn, môžete si šablónu jednoducho prepnúť. Získate tým úplne nový vzhľad pre svoju stránku. Nemusíte sa báť ani straty údajov. Mení sa iba dizajn stránky (obsah ostáva rovnaký).

Jednoduché editovanie obsahu | Pridajte si aktuálne denné menu, nový obrázok alebo nadchádzajúcu udalosť. Všetky zmeny na stránke viete urobiť online. Či už cez počítač alebo tablet. Cez smartfón si dokonca môžete vložiť fotografiu, ktorú ste len pred chvíľou urobili.

100% Responzivita | Viac ako polovica návštevníkov prichádza na stránku z mobilných zariadení. Vytvorením webstránky na Pixeniu im poskytnete ten najlepší užívateľský zážitok. Okrem dizajnu na mieru pre každé zariadenie, ocenia návštevníci aj rýchle načítavanie stránky.

Nástroje na optimalizáciu zadarmo | Optimalizácia stránky je nevyhnutnou súčasťou tvorby web stránok. Pixenio pripravilo užitočné nástroje, s ktorými optimalizáciu zvládnete úplne jednoducho. Budete presne vedieť, kde zadať Google Analytics kód, alebo meta dáta s kľúčovými slovami. Upraviť titulok či zmeniť URL linku. Spoľahnúť sa tiež môžete na automatické generovanie pekných URL adries.

Online pomoc a podpora | Máte otázku? Neviete si s niečím poradiť? Pozrite si dostupnú dokumentáciu. Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku, napíšte nám. Kontaktovať nás môžete e-mailom alebo priamo cez systém podpory. Spoločne nájdeme riešenie vášho problému.

Cena už od 8€/ mesiac | Pixenio je nástroj na tvorbu web stránok pre freelancerov, malé až stredne veľké firmy. Webstránku si vytvorí živnostník a aj väčšia firma, ktorá má vlastného marketéra. Preto je cena nastavená tak, aby si vytvoriť web mohol naozaj každý. Už od 8€ mesačne sa môžete stať majiteľom profesionálnej webstránky.

Bezpečnosť | Pri tvorbe webstránok cez Pixenio sa môžete spoľahnúť na tie najvyššie bezpečnostné štandardy. Všetky potenciálne hrozby eliminujeme okamžite. Vaše údaje na stránke sú v bezpečí.

infografika ako vytvoriť web stránku cez Pixenio